Organisatie

De medewerkers van het museum zijn bereikbaar onder telefoonnummer 058-2332244.

Tom van Slooten – directeur
tvanslooten@natuurmuseumfryslan.nl

Sape Halbesma – hoofd Facilitaire zaken
shalbesma@natuurmuseumfryslan.nl

Ellen Roetman – hoofd PR & Marketing
eroetman@natuurmuseumfryslan.nl

Peter Koomen – hoofd Collectiebeheer
pkoomen@natuurmuseumfryslan.nl

Ingeborg Meutgeert – hoofd Educatie
imeutgeert@natuurmuseumfryslan.nl

Gerk Koopmans – projectleider De OnderWaterSafari
gkoopmans@natuurmuseumfryslan.nl

Astrid de Jong – educatief medewerker
adjong@natuurmuseumfryslan.nl

Petra van der Tuin – educatief medewerker
pvandertuin@natuurmuseumfryslan.nl

José de Jaeger – educatief medewerker
jdejaeger@natuurmuseumfryslan.nl

Louise van Zeijl – coördinator Balie & Horeca
balie@natuurmuseumfryslan.nl

Janny Roodbergen – reserveringen
jroodbergen@natuurmuseumfryslan.nl

Marjolein Kramer – preparateur
Anne Paul Kiespreparateur
preparateur@natuurmuseumfryslan.nl 

Keimpe de Vries – hoofd Technische dienst
Tjeerd van der Meer – medewerker Technische dienst
facilitair@natuurmuseumfryslan.nl

Aukje Martens – grafisch vormgever
pr@natuurmuseumfryslan.nl 

U kunt ook altijd een email sturen naar het algemene emailadres van het museum: info@natuurmuseumfryslan.nl

Meer informatie